Projektovanie cyklistického mesta – predĺženiu zaslania návrhov

Smart Cities Klub a Humankind vyhlasujú súťaž o nový mestský bicykel. Jízdní kolo ikony Vector Art Stock Images | Depositphotos

V rámci kurzu Projektovanie cyklistického mesta dochádza k predĺženiu zaslania Vašich návrhov cyklistickej infraštruktúry do 31.12.2022!!!

Z technických príčin, ktoré sme nevedeli ovplyvniť, sa niektorí z Vás nemohli prvý mesiac do kurzu prihlásiť a viacerí z Vás nám písali, že je to krátky čas na absolvovanie kurzu a vytvorenie finálneho návrhu. Z toho dôvodu sme sa rozhodli Vám vyhovieť a termín predĺžiť do konca roku.

Registrujte sa cez webový formulár do kurzu „Projektovanie cyklistického mesta“ na adrese: https://urbanmobilitycourses.eu/courses/projektovanie-cyklistickeho-mesta/, absolvujte jednotlivé moduly kurzu a vyhrajte nový mestský bicykel.

Je to jednoduché, stačí ak úspešne absolvujete kurz „Projektovanie cyklistického mesta“!

Tento päťtýždňový kurz vám poskytne základy a základné zručnosti potrebné na začatie projektovania vášho cyklistického mesta. Objavíte najlepšie holandské postupy pri navrhovaní cyklistickej infraštruktúry a zistíte, ako tieto prvky spájať vo Vašich domácich podmienkach. Návrh projektu na záver kurzu Vám umožní prezentovať vlastný plán, ktorý premení Vašu ulicu.

Ako odmenu za absolvovanie kurzu získa jeden z úspešných účastníkov kurzu unikátny bambusový bicykel. Kurz obsahuje 4 teoretické a jeden praktický modul, v rámci ktorého pripravíte návrh úpravy Vami vybranej ulice tak, aby bola bezpečná a príjemná pre cyklistov a chodcov. Do žrebovania o unikátny bambusový bicykel bude zaradený každý, kto do 31.12.2022 pošle vlastný návrh riešenia e-mailom, na adresu dtcc@smartcitiesklub.sk.

Building the Cycling City: The Dutch Blueprint for Urban Vitality

Návrh, ktorý vyhodnotia ako najlepší experti z Humankind, získa knižku „Building the Cycling City: The Dutch Blueprint for Urban Vitality“, ktorú napísali Melissa a Chris Bruntlett. Zároveň prvých 30 úspešných účastníkov kurzu získa certifikát o absolvovaní kurzu zdarma.

 

Do súťaže sa môžete prihlásiť tak, že absolvujete kurz a Váš výsledný návrh pošlete na mail: dtcc@smartcitiesklub.sk do 31.12.2022.