URBIS Ideathon – prijmite výzvu a staňte sa súčasťou zmeny

V štvrtok 14. novembra 2023 bude Brnenské výstavisko hostiť URBIS Ideathon. Tento inovatívny formát je prvým v sérii prepojených akcií, ktorú 25. apríla 2024 doplní URBIS Hackathon a celá séria vyvrcholí grandióznym finále – URBIS Smart City Fair od 4. do 6. júna 2024. V spolupráci so slovenským Smart Cities Klubom Vám prinášame túto jedinečnú príležitosť!

Predstavujete samosprávu? Stojíte pred problémami, ktoré sa zdajú byť neriešiteľné, alebo hľadáte cesty, ako niektoré projekty posunúť vpred? Potom je pre vás URBIS Ideathon ideálna platforma. Ponúkame dve možnosti zapojenia. Vložte svoj problém do rúk inovátorov – zadajte oblasť a nechajte si predstaviť riešenie od externých tímov. Alebo pošlite svojich zamestnancov ako riešiteľov a spoločne ukážte, ako vaše nápady môžu skutočne fungovať.

Pridajte svoje zadanie už dnes:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbtucOtjgY1q6miskedDSCwY6cKQIF-4OidLeL9-LZzPw71g/viewform

Ste z podnikateľského, akademického alebo neziskového sektora? Cítite, že veľa Smart Cities iniciatív končí bez hmatateľných výsledkov? Spoločne môžeme tento trend zmeniť. Pripojte sa k nám a prevedieme vaše produkty, služby a odporúčania do praxe samospráv.

Čo môžete očakávať na URBIS Ideathone? 14. novembra od 9 hodín sa súťažné tímy stretnú v jednodňovom maratóne plnom inovácií. Až štyri najlepšie získajú každý odmenu 25 000 Kč na ďalší rozvoj svojho projektu. Expertní porotcovia, odborníci z rôznych odborov a facilitátori budú tímom po celý čas k dispozícii. Kto sa môže stať riešiteľom? Vítame tímy multiodborovo zostavené z vysokoškolských študentov, študentov záverečných ročníkov stredných škôl, verejnosti alebo zamestnancov samospráv.

25. apríla 2024 nasleduje Urbis Hackathon s cieľom vytvoriť kompletný projekt alebo prototyp. Grand finále URBIS Smart City Fair potom ponúkne unikátny priestor súťažným tímom na prezentáciu týchto projektov, možnosť vybudovania siete kontaktov a vyhľadávanie partnerov alebo investorov.

Pre viac informácií, možnosť prihlásenia a komunikáciu navštívte www.smartcityfair.cz. Pripojte sa k nám a staňte sa súčasťou budúcnosti miest, obcí a krajov!

https://smartcitiesklub.sk/wp-content/uploads/2023/10/Urbis-Ideathon-2023-A4-letak.pdf